TESTER Foto & Video Hi-fi Hjemmekino Hodetelefoner Høyttalere TV
Få full tilgang LB+ Total 1 uke - Stoppes automatisk!

iTunes når 10 milliarder nedlastinger

Med et snitt på over en milliard nedlastinger i året, må iTunes Store være en dundrende suksess. Hittil har folk verden over kjøpt 10 milliarder låter på iTunes, fullt lovlig.

Av / 25.02.10 - 10:09
iTunes når 10 milliarder nedlastinger

Med 10 milliarder låter er det ingen som er i nærheten av iTunes Store. Hvert fall ikke av lovlige nedlastingstjenester med musikk.
Sist vi sjekket hadde iTunes Store i tillegg omsatt over to milliarder nedlastinger av apps til iPod touch og iPhone, og hvis App Store har noe i nærheten av samme suksess som musikknedlastinger på iTunes Store, kan man trygt konkludere med at det er mulig å lage en sømløs opplevelse for folk som foretrekker å kjøpe sin underholdning på nettet.
En heldig person som lastet ned låt 10 milliarder, får et gavekort på iTunes Store fra Apple på 10.000 USD, som burde holde til noen tusen album og definitivt klare å fylle en iPod classic 160 GB.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Hotaru: Den svevende platespilleren

Stor lyd i ministørrelse

Nytt flaggskip fra Nagaoka

Mer effekt og forbedret teknologi

Superkompakt strømmeforsterker

Etterlengtet oppdatering på 1350 Watt

Lommespilleren gir hi-fi-lyd både hjemme og borte

Derfor elsker vi musikk - skyldes genene dine

Rimeligere alt-i-ett-boks

Rega klargjør nytt forsterkersett

Nagra: Sveitserklokke for vinylelskere

Forbedret budsjettutgave

Lyd & Bilde