TESTER Foto & Video Hi-fi Hjemmekino Hodetelefoner Høyttalere TV
Årets beste 2025
00dager
:
00timer
:
00min
:
00sek
Les mer

Nå er iTunes Festival i gang

I går startet Deadmau5 iTunes Festival i London, og du kan se nye konserter nesten daglig i hele september.

Av / 02.09.14 - 15:07
Nå er iTunes Festival i gang

Festivalen som er en måned lang, inneholder en lang rekke artister som spiller fra 1. til og med 30. september. Deadmau5 startet det hele  mandag 1. september, og de kommende dagene skal blant andre David Guetta, Ed Sheeran, Tony Bennett, Robert Plant, Blondie og Jessie J spille, før Placido Domingo får æren av å avslutte den 30. september.

Alle konsertene strømmes live i iTunes Festival iOS appen, i iTunes på Mac eller PC, men også på Apple TV, og enkelte av konsertene blir lagt ut for lengre tid slik at man kan se dem senere.

Se hele listen over artister her.

Ed Sheeran

Annonse
(f. 1965): Ansvarlig redaktør. Lasse har jobbet for Lyd & Bilde siden 1999. Han har også skrevet om foto for magasinet Fotografi, om hi-fi i bladet Audio Video, og har erfaring som biljournalist i bladet Drive. Det hele startet i 1980 med en Garrard platespiller, en Tandberg receiver og Jamo høyttalere, Han har også lang erfaring fra hi-fi-bransjen, og skriver i dag mye om hi-fi, foto, computere, lyd, men også om bil.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Elvis lever – på kassett!

Platespiller for sofa-poteter

Heng CD-ene på veggen

Kanto skifter spor

Linn LP12 får nye toppoppgraderinger

Lyngdorf ser oppover for sitt 20-årsjubileum

Polestar slipper ny trailer i James Bond-stil

Fransk hi-fi i strammere drakt

Fargerikt fra McIntosh

Strømming og vinylavspilling i skjønn forening

Denon, Marantz og B&W eies nå av Harman

Kan bli en hit

Lyd & Bilde