TESTER Bil & El-kjøretøy Data Sport & Trening Gaming Mobil Smart Home Teknologi
Årets beste 2025
00dager
:
00timer
:
00min
:
00sek
Les mer

Nyhet

Airfryer med doble stekesoner

Wilfas utvalg av airfryers utvides nå med Dual Zone Airfryer, som er utstyrt med to tilberedningssoner.

Av / 09.03.24 - 09:30
Airfryer med doble stekesoner

Wilfa Dual Zone Airfryer har en kapasitet på 11 liter og kan deles inn i to matsoner på 5,5 L hver, noe som gjør det enkelt å tilberede to forskjellige ingredienser/retter samtidig. Og med synkroniseringfunksjonen sørger airfryeren for at ingrediensene blir ferdige til samme tid.

Airfryeren er utstyrt med åtte forhåndsinnstilte programmer som automatisk stiller inn anbefalt tid og temperatur. Programmene er pommes frites, kylling, biff, pizza, fisk, reker, oppvarming og tørking.

Minnefunksjonen gjør at man kan tilpasse programmene sine og manuelt endre tid og temperatur på de forhåndsinnstilte programmene, slik at resultatet skreddersys etter dine egne preferanser.

Dual Zone har temperaturinnstillinger fra 30°C till 200°C, og kommer med separator, stekeplate og pizzaform. Målene er 43 x 39 x 30,8 cm (BxDxH) og vekten er 8 kg.

Wilfa-AF2X50DUAL2 Wilfa-AF2X50DUAL1
<
>
Wilfa Dual Zone Airfryer. Foto: Wilfa

Pris og tilgjengelighet

Wilfa Dual Zone Airfryer, AF-2X50DUAL, lanseres i slutten av mars og prisen er 2.999 kroner.

Annonse
Les også Nyhet: Airfryer med dobbel varme og grill Wilfa utvider sitt sortiment av airfryere med Dualfry Grill 10L Airfryer, en modell med doble varmeelementer og grillfunksjon.
(f. 1970): Frilansjournalist for L&B Home. Ola har i 24 år jobbet med å holde oversikt over - og skrive om - trender, innovasjoner og produkter innenfor forbrukerelektronikk, hvitevarer og husholdningsapparater. I perioden 1999-2017 jobbet Ola i de svenske fagbladene Rateko, El&Vitt og ElektronikBranschen som journalist, teknisk redaktør og sjefredaktør. Siden 2017 har Ola jobbet som konsulent - i sitt eget firma Eor AB, grunnlagt i 2014 - med hovedvekt på det skrevne ord.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Les videre med LB+

Stoppes automatisk

Full tilgang 1 uke uten bindingstid!

Tilgang til ALT innhold i 1 UKE!

TILBUD

Høst tilbud - 4 uker 4,-

Tilgang til ALT LB+ innhold

Spar mest!

LB+ total 12 måneder

Tilgang til ALT innhold i 12 måneder

Kun 89 kr/uke
4 kr/md
Kun 154 kr/md
Med et LB+ får du:
  • Tilgang til mer enn 7800 produkttester!
  • Store rabatter hos våre samarbeidspartnere i LB+ Fordelsklubb
  • Ukentlige nyhetsbrev med siste nytt
  • L&B TechCast – en podcast av L&B
  • Magsinet digitalt – ny utgave hver måned
  • Deaktiver annonser
  • L&B+ Video – bli med L&B redaksjonen behind the scenes, på de store tech-messene og mye mer!

Tøydampere fra Braun varmes opp lynraskt

Samarbeid mellom Tyskland og Italia

Kinesisk robotstøvsuger låner fra Dyson

Ny Liebherr-serie med kjøle- og fryseskap

Arlos lavpriskameraer oppdateres

Farvel mopp, hallo Philips OneUP

Nye hårpleieprodukter fra Babyliss

Hvem som helst kan spore posisjonen din

Gemini for Home – ett nytt smart hem

Mova beskytter ryggen din med en ny oppreist støvsuger

Xiaomi utvider sitt Smart Home-sortiment

Disse gadgetene er perfekte for kjæledyret ditt

Lyd & Bilde