TESTER Bil & El-kjøretøy Data Sport & Trening Gaming Mobil Smart Home Teknologi
Få full tilgang LB+ Total 1 uke - Stoppes automatisk!

Last ned februarutgaven nå!

Februarutgaven av Lyd & Bilde er nå tilgjengelig helt gratis på din iPad eller Android-nettbrett.

Av / 15.02.16 - 16:46
Last ned februarutgaven nå!

Alle kan behøve et avbrekk iblant, og hva passer vel da bedre enn å kose seg med siste utgave av Lyd & Bilde?

Gratis digitalutgave
En av de største nyhetene fra Lyd & Bilde i 2016 er at vi nå gjør digitalutgaven av magasinet gratis, fritt tilgjengelig for alle med en iPad eller Android-nettbrett. Digitalmagasinet har også fått en real facelift, med stående layout og bedre lesbarhet – til glede for både gamle og nye lesere.

Les mer om disse toppsakene
I februar kan du blant annet lese: Stortest av trådløse hodetelefoner med støydemping, de mest interessante produktnyheter til det Smarte Hjem, pansermobiler til hardhendt bruk, gruppetest av slanke gulvhøyttalere (med noen av årets hotteste høyttalernyheter), rålekker hi-fi fra Naim, hotte hjemmekinoprodukter fra Sony og Onkyo – pluss mye mer av både smått og stort.

Premie: B&O hodetelefoner
(Foto: Produsenten)

I hver digitalutgave kjører vi en konkurranse med fete premier. I februar kan du vinne et par lekre Beoplay H7 trådløse hodetelefoner til en verdi av 3.999 kroner!

Annonse

Digitalutgaven har så langt i år vært en suksess: Tusenvis har allerede lastet ned januarutgaven vår og vi ser frem til å dele februarutgaven med enda flere. Bruk linkene under, last ned nå og gi oss din tilbakemelding!

(Foto: Producent)

(Foto: Producent)

Obs! Digitalutgaven av magasinet er kun tilgjengelig på nettbrett, da de fleste mobilskjermer er for små til å vise layouten ordentlig. Appene støttes derfor ikke av smartmobiler.

(f. 1981): Journalist. Audun ble ansatt som journalist hos Lyd & Bilde i 2004 og har spilt en aktiv rolle i utviklingen av L&B som magasin og nettsted. Audun er ekstremt kvalitetsbevisst, og kjent for sine kresne ører og skarpe blikk. Han er ansvarlig for Lyd & Bildes TV-tester.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Samsung lanserer (endelig) ultratynne Galaxy S25 Edge

Slik blir Desktop Mode i Android

Slik blir det nye utseendet til Android

Sier de kinesiske mobilprodusentene farvel til Google?

Apple får ikke monopol på kjøp

Samsung Galaxy S25 Edge: Nå kjenner vi alle spesifikasjonene

Stor lekkasje avslører Sony Xperia 1 VII før tiden

Energimerke for mobiltelefoner

One UI 7 tidligere enn forventet

Google presenterer Android 16 den 13. mai

CMF Phone 2 Pro lansert

Årets Motorola-modeller er her

Lyd & Bilde