TESTER Foto & Video Hi-fi Hjemmekino Hodetelefoner Høyttalere TV

Ny høyttalerserie fra JBL

JBL benytter IFA-messen til å vise frem den nye Studio-serien, som er i butikkene i høst.

Av / 04.09.11 - 15:26
Ny høyttalerserie fra JBL

Alle høytttalerne unntatt subwooferen, men inkludert senterhøyttaleren, bruker JBLs nye biradiale diskanthorn. Som gjør at Studio-serien minner litt om JBLs påkostede Array-modeller.

Aller tøffest i serien, er den relativt velvoksne Studio 590, som vil koste omlag 18.000 kroner paret her hjemme. Studio 580 er mindre og rimeligere, og så finnes det en liten toveis kompakthøyttaler, med samme design og horn.

I samme serie kommer også en senterhøyttaler og subwoofer.

Annonse
(f. 1965): Ansvarlig redaktør. Lasse har jobbet for Lyd & Bilde siden 1999. Han har også skrevet om foto for magasinet Fotografi, om hi-fi i bladet Audio Video, og har erfaring som biljournalist i bladet Drive. Det hele startet i 1980 med en Garrard platespiller, en Tandberg receiver og Jamo høyttalere, Han har også lang erfaring fra hi-fi-bransjen, og skriver i dag mye om hi-fi, foto, computere, lyd, men også om bil.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Samsungs OLED-flaggskip får CANVAS-lyd

TCL Q95K lydplanke med B&O-lyd

Sony ULT Tower: tre nye partyhøyttalere med bass i fokus

Offisielt: Her er Sonos Beam Ultra og Ace Ultra

JBL Cove: Trådløse høyttalere med multirom

DALI lanserer BASIK SUB: Mer trøkk til små høyttalere

10 ganger mer bass med Brane – uten at høyttaleren blir større

CANVAS får endelig Dolby Atmos-støtte med ekstra surroundhøyttalere

Marshall x Hendrix 60-årsjubileum: nå kommer Major V, Emberton III og JMH Studio

Rotel lager høyttalere igjen

… And then we take Berlin – nå kommer Argon Berlin SUB

Monitor Audio-høyttalerne vi har ventet på

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.