TESTER Foto & Video Hi-fi Hjemmekino Hodetelefoner Høyttalere TV

Bang & Olufsen Beolab 11 sub

Man må ta av seg hatten for Bang & Olufsen. Hvem andre kan kan få en subwoofer til å se ut som en blomstervase designfreaker vil få våte drømmer om.

Av / 22.04.10 - 07:11
Bang & Olufsen Beolab 11 sub

Beolab 11 er så kompakt at den kan henges på veggen, likevel skal den kunne få ned murpussen med sine dype basstoner. Subwooferen i aluminium kommer i flere farger, og bruker to 165 mm basselementer som er montert mot hverandre i hvert sitt lukkede kabinett.
200 w digitale ICE-power forsterkere driver elementene, som i det 30 cm høye kabinettet er god for bassfrekvenser ned på 30-tallet.
Ikke så verst for et kabinettvolum på 2 x 2,5 liter, og Beolab 11 er snarere ment for de som har små høyttalere allerede, og vil ha en kompakt sub som løser bassproblemene, enn de som trenger noe som banger (!) i hjemmekinoen.

Bang & Olufsen

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Bærbar høyttaler som spiller i 40 timer

Klipsch Rebellion gjenoppstår

Samsungs OLED-flaggskip får CANVAS-lyd

TCL Q95K lydplanke med B&O-lyd

Sony ULT Tower: tre nye partyhøyttalere med bass i fokus

Offisielt: Her er Sonos Beam Ultra og Ace Ultra

JBL Cove: Trådløse høyttalere med multirom

DALI lanserer BASIK SUB: Mer trøkk til små høyttalere

10 ganger mer bass med Brane – uten at høyttaleren blir større

CANVAS får endelig Dolby Atmos-støtte med ekstra surroundhøyttalere

Marshall x Hendrix 60-årsjubileum: nå kommer Major V, Emberton III og JMH Studio

Rotel lager høyttalere igjen

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.