TESTER Foto & Video Hi-fi Hjemmekino Hodetelefoner Høyttalere TV
Få full tilgang LB+ Total 1 uke - Stoppes automatisk!

Hail to the Chief!

President Frank Underwood kommer (for tredje gang) hjem til din stue, den 27. februar.

Av / 20.02.15 - 11:36
Hail to the Chief!

Fans av intelligent, satiriske TV-drama, gled dere! Neste fredag (27. februar) er den mest herlig kyniske toppolitikeren i manns minne tilbake på skjermen. Vær beredt til TV-marathon med Francis Underwood og hans disipler i «House of Cards», sesong 3 på Netflix.

Med taglinen «One nation Underwood» lokker Netflix oss til tredje runde av den intelligente politiske thrillerserien. I kjent stil slipper Netflix alle 12 episodene av tredjesesongen denne dagen.

House-of-Cards-sesong-3_2

Les anmeldelsen av sesong 1 her!

Les anmeldelsen av sesong 2 her!

Annonse

Så nå er det bare å forberede sjefen på avspasering, avlyse alle avtaler og familiebesøk, samt fylle opp kjøleskapet med Aass Classic og store, blodige biffer – og gjøre kroppen klar til Francis Underwood-marathonsending.

house-of-cards-season-3-netflix-usa-–-Kopi

Den politiske thrillerserien, basert på den britiske originalen, tar for seg det svært ubarmhjertige maktspillet i Washington D.C., og hvordan den meget ambisiøse Frank Underwood (og hans kone) klatrer til maktens tinde – Det Hvite hus. Andre sesong ble avsluttet med at Frank (Kevin Spacey) ble innsatt som USAs president; en posisjon han har kommet til med den mentale innstillingen om at målet helliger alle midler, og (bokstavelig talt) klatret over lik.

Se traileren her:
http://youtu.be/sU9QTLXYCCc

I den intense, dramatiske traileren får vi små smakebiter av hva vi har i vente, og heldigvis ser det ut til at serien følges opp i kjente fotspor. Som hans kone (Robin Wright) så korrekt påpeker: «We’re murderers, Francis», hvorpå Francis parerer: «We’re survivors!»

Let the politics begin!

(f. 1974): Lyd & Bildes dedikerte filmanmelder, samt administrerende direktør. Tor har jobbet i L&B siden 2005. I perioden 2003-2005 var han og en partner eiere av et magasinforlag, med blant annet et filmmagasin i porteføljen, en interesse han har dratt med seg inn i L&B. Tor er utdannet cand.polit. fra UiO, men finner seg meget godt til rette bak rattet i en mediebedrift.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Ny sesong av japansk TV-drama!

Kidman-trailer

Klart for actionpremiere!

Nok en catfight!

Nå er det slutt!

Klar for strømming!

Mer sjelelig omsorg fra Kidman

Grand finale fra Gilead!

Ny nordisk strømmeserie

Comeback!

Ny trailer fra Star Wars-universet

En Hamlet som brøler!

Lyd & Bilde