TESTER Bil & El-kjøretøy Data Sport & Trening Gaming Mobil Smart Home Teknologi

Nyhet

Sage lanserer ny espressomaskin for hjemmebruk

Kaffemaskinprodusenten Sage utvider Oracle-serien med en ny modell, Oracle Jet.

Av / 22.10.24 - 14:53
Sage lanserer ny espressomaskin for hjemmebruk

Den nye Sage Oracle Jet er utstyrt med en 5-tommers HD-berøringsskjerm som guider brukeren gjennom kaffebryggingsprosessen.

Maskinen har en innebygd Baratza-kvern i rustfritt stål med 45 ulike innstillinger for maling av kaffebønner. Kvernen er automatisert til å male og dosere 22 gram kaffe i et 58 mm portafilter.

 

Sage Oracle Jet
(Foto: Sage)

Maskinen bruker et såkalt ThermoJet-varmesystem som ifølge produsenten gir en oppvarmingstid på tre sekunder og opprettholder en stabil temperatur under bryggingen.

For melkebaserte drikker har Oracle Jet et automatisk melkeskummingssystem med åtte ulike innstillinger. Systemet kan håndtere både vanlig melk og plantebaserte alternativer som havre-, mandel- og soyamelk. Temperaturen kan justeres mellom 40 og 75 grader.

Annonse
Les også TEST: Sage The Barista Touch Impress Den nyeste espressomaskinen fra Sage er den beste noensinne fra produsenten og beviser deres filosofi. Nemlig at man rett og slett kan lage en brukervennlig espressomaskin som ikke går på kompromiss med de klassiske espressodydene.

Oracle Jet har Wi-Fi-tilkobling som muliggjør kontinuerlige programvareoppdateringer. Den kan også brygge kalde kaffedrikker som kaldbrygget kaffe og kald espresso.

Pris og tilgjengelighet

Oracle Jet er tilgjengelig i sølv og svart til en veiledende utsalgspris på 22.999 kroner. Den er tilgjengelig nå.

(f. 1973): Sjefredaktør L&B Home. Peter har arbeidet for Lyd & Bilde siden 2012. Han har vært aktiv som tech-journalist for tallrike medier siden 1998, blant annet som sjefredaktør for gadgetmagasinet GEAR og som journalist for magasinene PC World og Privat Computer. Peter skriver om smartmobiler og andre bærbare enheter samt om teknologisk innovasjon, inkludert 5G, elektrisk mobilitet og smarte hjem.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Les videre med LB+

Stoppes automatisk

Full tilgang 1 uke uten bindingstid!

Tilgang til ALT innhold i 1 UKE!

Populær

LB+ Total tilbud - Første mnd KUN 79,-

Tilgang til ALT LB+ innhold

Spar mest!

LB+ total 12 måneder

Tilgang til ALT innhold i 12 måneder

Kun 89 kr/uke
79 kr/md
Kun 154 kr/md
Med et LB+ får du:
  • Tilgang til mer enn 7800 produkttester!
  • Store rabatter hos våre samarbeidspartnere i LB+ Fordelsklubb
  • Ukentlige nyhetsbrev med siste nytt
  • L&B TechCast – en podcast av L&B
  • Magsinet digitalt – ny utgave hver måned
  • Deaktiver annonser
  • L&B+ Video – bli med L&B redaksjonen behind the scenes, på de store tech-messene og mye mer!
Annonsørinnhold: Oppdag Narwal Freo Z Ultra

Robotstøvsugeren som tømmer seg selv

Les mer

Black Friday: Det er helt svart!

Så galt kan det gå! De verste skrekkhistoriene fra Black Friday

Black Week: Let etter Årets Beste produkter!

Her finner du tilbudene under Black Week

Årets beste produkter 2024-2025

L&B Home har fødselsdag!

Her er artiklene du leste mest i 2023

Her er testene du leste mest i 2023

L&B Home kårer årets beste produkter 2023-2024

Velkommen hjem!

Lyd & Bilde