TESTER Bil & El-kjøretøy Data Sport & Trening Gaming Mobil Smart Home Teknologi
Årets beste 2025
00dager
:
00timer
:
00min
:
00sek
Les mer

Nyhet

De’Longhi oppgraderer Magnifica Start

De'Longhi lanserte i fjor espressomaskinen Magnifica Start, og nå kommer en oppgradering kalt Magnifica Start Milk, som er utstyrt med deres automatiske melkeskummingsfunksjon LatteCrema Hot Technology.

Av / 22.10.23 - 10:31
De’Longhi oppgraderer Magnifica Start

Med lanseringen av den nye Magnifica Start Milk tilbyr De’Longhi nå 16 forskjellige modeller av helautomatiske espressomaskiner i varierende prisklasser og med ulike funksjoner og egenskaper.

De’Longhi sier at Magnifica-serien er designet for å guide nysgjerrige kaffeentusiaster inn i en verden av automatiske espressomaskiner med 13 malingsinnstillinger, soft touch-knapper, enkel rengjøring og en bønnebeholderkapasitet på 250 gram.

Det unike med Magnifica Start Milk er at den gjør den italienske kaffeopplevelsen tilgjengelig for alle. En perfekt espresso eller en myk cappuccino er bare et knappetrykk unna. Jeg vil anbefale maskinen til enhver som er på utkikk etter en prisgunstig espressomaskin av høy kvalitet», sier Victoria Avén, Brand Manager hos De’Longhi Scandinavia.

Pris og tilgjengelighet

De’Longhi Magnifica Start Milk er tilgjengelig nå og koster fra kr 5.499 kroner.

Les også Nyhet: Kaffemaskin med utskiftbare bønneholdere De’Longhi lanserer den helautomatiske espressomaskinen Rivelia, der man enkelt kan bytte bønneholdere og teste nye bønner.
Annonse
(f. 1970): Frilansjournalist for L&B Home. Ola har i 24 år jobbet med å holde oversikt over - og skrive om - trender, innovasjoner og produkter innenfor forbrukerelektronikk, hvitevarer og husholdningsapparater. I perioden 1999-2017 jobbet Ola i de svenske fagbladene Rateko, El&Vitt og ElektronikBranschen som journalist, teknisk redaktør og sjefredaktør. Siden 2017 har Ola jobbet som konsulent - i sitt eget firma Eor AB, grunnlagt i 2014 - med hovedvekt på det skrevne ord.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Les videre med LB+

Stoppes automatisk

Full tilgang 1 uke uten bindingstid!

Tilgang til ALT innhold i 1 UKE!

TILBUD

Høst tilbud - 4 uker 4,-

Tilgang til ALT LB+ innhold

Spar mest!

LB+ total 12 måneder

Tilgang til ALT innhold i 12 måneder

Kun 89 kr/uke
4 kr/md
Kun 154 kr/md
Med et LB+ får du:
  • Tilgang til mer enn 7800 produkttester!
  • Store rabatter hos våre samarbeidspartnere i LB+ Fordelsklubb
  • Ukentlige nyhetsbrev med siste nytt
  • L&B TechCast – en podcast av L&B
  • Magsinet digitalt – ny utgave hver måned
  • Deaktiver annonser
  • L&B+ Video – bli med L&B redaksjonen behind the scenes, på de store tech-messene og mye mer!

Arlos lavpriskameraer oppdateres

Farvel mopp, hallo Philips OneUP

Nye hårpleieprodukter fra Babyliss

Hvem som helst kan spore posisjonen din

Gemini for Home – ett nytt smart hem

Mova beskytter ryggen din med en ny oppreist støvsuger

Xiaomi utvider sitt Smart Home-sortiment

Disse gadgetene er perfekte for kjæledyret ditt

Årets nye elektriske snøfresere

LED-hudpleie for hjemmet

Svindleren fant en ny leverandør

Multistyler for alle hårtyper

Lyd & Bilde