TESTER Bil & El-kjøretøy Data Sport & Trening Gaming Mobil Smart Home Teknologi
KJØP LB+ Total 1 uke uten bindingstid!

iPad Camera kit klart

Apple startet salget av iPad i USA i helgen som gikk. Samtidig startet salget av tilbehør til iPad, som ventes å bli like stort som tilbehøret til iPod og iPhone. Blant det nyttigste tilbehøret, er iPad Camera kitet som gjør det mulig å laste opp bilder fra et kamera eller minnekort.

Av / 06.04.10 - 07:18
iPad Camera kit klart

iPad Camera kitet koster bare 29 dollar i USA, og består av en kortleser for SD-kort, som man plugger i iPad-ens dokkingkontakt, og en USB-adapter med tilkobling for USB-kabelen som følger med alle kameraer.
Et av ankepunktene med iPad, har vært fraværet av integrert kortleser for SD-kort, slik som MacBook Pro-modellene og den siste generasjonen iMac-er har, men et iPad Camera kit løser problemet for en rimelig penge.
Man kan enten laste opp bildene direkte fra kameraet, eller fra minnekortet, og deretter starter iPhoto på iPad-en å importere alle eller vaglte bilder og videoer, som siden kan organiseres i album.
iPad Camera kitet og iPad-en støtter både jpeg- og råfiler.
Norsk lansering av iPad er ennå ikke kjent, men det ventes at både iPad-ene og tilbehør som iPad Camera kitet vil være i salg før sommeren i Norge.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

5 skjulte funksjoner i iOS 26

Tysk «nei» stopper dansk forslag om chatkontroll

Apple Intelligence på norsk

Sony overrasker med ny Xperia 10 VII

Apple rydder opp: iPhone 16 Pro utgår etter bare ett år

Tre nye klokker og propper

iPhone 17-serien er her

Oneplus skiller lag med Hasselblad

Slik ser Galaxy S26-serien ut

TCLs nye mobiltelefon tilbyr en fargerik e-bokopplevelse

Mer ekstrem sammenlegging fra Huawei

Diskret klokke spår fremtiden din

Lyd & Bilde