Den er mye mindre enn den første utgaven av Phantom, som vi testet, og i likhet med den kommer Phantom Reactor i to utgaver.
Den trådløse høyttaleren med det futuristiske designet, debuterer allerede i dag hos Stereofil i Grensen i Oslo, men vil etterhvert bli tilgjengelig også hos Soundgarden og Norsk Audio Teknikk.

Reactor 600 og Reactor 900 leverer hhv. 600 og 900 w effekt, og er kapable til å nå lydtrykkk ppå 95 og 98 desibel.
Høyttalerne klarer seg fint alene, men kan også pares i stereo, og spille sammen i flere rom om ønskelig.
Phantom Reactor har Wifi, UPnP og Bluetooth innebygget, og støtter strømming med Airplay og strømmetjenester som Spotify Connect.
Tidal er ikke nevnt i pressemateriellet fra Devialet.
De kan også kobles til en ekstern lydkilde, som en tv, via en optisk digital eller analog inngang.
De er fysisk like store, og spiller like dypt i bassen. Lydtrykk, effekt og pris, er den største forskjellen på dem.
Reactor 600 koster 10.990 kr stykket, mens Reactor 900 koster 13.990 kr stykket.