TESTER Foto & Video Hi-fi Hjemmekino Hodetelefoner Høyttalere TV

Beats blir trådløs

De små Beats Solo2 kommer endelig i en trådløs versjon hvor du styrer mobilen fra øreklokkene.

Av / 13.11.14 - 09:53
Beats blir trådløs

Å si at Beats hodetelefonene er en suksess, er ingen overdrivelse. Siden de originale Beats Studio ble lansert, har selskapet vokst med rekordfart og er nå blant de største i verden på hodetelefoner. For ikke lenge siden kjøpte Apple hele selskapet, og Solo2 Wireless er den første modellen etter Apples overtagelse.

Det er i bunn og grunn samme hodetelefon som Solo2 med ledning. Den testet vi nylig, med meget godt resultat.

Den trådløse Solo2 bruker Bluetooth for å koble seg til mobilen, og da kan du også styre avspilling, svare på samtaler og justere volumet med knapper gpg B-en på øreklokkene.

Hodetelefonene kommer i flere farger, og blir nok litt dyrere enn de 1500 kr man må ut med for Solo2 med ledning.

 

Annonse
(f. 1965): Ansvarlig redaktør. Lasse har jobbet for Lyd & Bilde siden 1999. Han har også skrevet om foto for magasinet Fotografi, om hi-fi i bladet Audio Video, og har erfaring som biljournalist i bladet Drive. Det hele startet i 1980 med en Garrard platespiller, en Tandberg receiver og Jamo høyttalere, Han har også lang erfaring fra hi-fi-bransjen, og skriver i dag mye om hi-fi, foto, computere, lyd, men også om bil.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Annonsørinnhold: Oppdag Narwal Freo Z Ultra

Robotstøvsugeren som tømmer seg selv

Les mer

Black Friday: Det er helt svart!

Så galt kan det gå! De verste skrekkhistoriene fra Black Friday

Black Week: Let etter Årets Beste produkter!

Her finner du tilbudene under Black Week

Årets beste produkter 2024-2025

L&B Home har fødselsdag!

Her er artiklene du leste mest i 2023

Her er testene du leste mest i 2023

L&B Home kårer årets beste produkter 2023-2024

Velkommen hjem!

Lyd & Bilde