Det klassiske Polariodkameraet havnet nesten på historiens skraphaug. Den digitale tidsalderen veltet den gamle kjempen, men nå er de tilbake i butikkhyllene. Med flere kameraer, to av dem digitale. Som det lekre Z2300 på bildet over. Et 10 megapiksel digitalt Polaroidkamera, med papirkassett som skriver ut 2 x 3 tommers bilder.
Kameraet er ganske enkelt med 720 HD-video, 6 x digitalzoom og en 2,5-tommers skjerm. Man lagrer bildene på et microSD-kort, og kan enkelt velge hvilket bilde man skal ha en papirkopi av.
Z2300 finnes i hvitt og sort, og koster 1899 kr, mens en Polaroid-pakke med 50 ark, koster 299 kr.
Det større Z-340E koster 2495 kr, men er mer avansert og bruker en Polaroid-pakke med 30 stykk 3 x 4 tommers ark, til 179 kr. Her får man 14 megapiksler bildebrikke og en 2,7-tommers skjerm.
Hvis man ikke trenger å lagre bildene på minnekort, er det enkle PIC3000 et festlig alternativ. Det koster 899 kr, og lager sikkert god stemning på fest når man får bildene i hendene. Det er noe annet enn å se dem på en liten skjerm, et flyktig sekund.
Les videre med LB+
Full tilgang 1 uke uten bindingstid!
Tilgang til ALT innhold i 1 UKE!
LB+ Total tilbud - Første mnd KUN 79,-
Tilgang til ALT LB+ innhold
LB+ total 12 måneder
Tilgang til ALT innhold i 12 måneder
- Tilgang til mer enn 7800 produkttester!
- Store rabatter hos våre samarbeidspartnere i LB+ Fordelsklubb
- Ukentlige nyhetsbrev med siste nytt
- L&B TechCast – en podcast av L&B
- Magsinet digitalt – ny utgave hver måned
- Deaktiver annonser
- L&B+ Video – bli med L&B redaksjonen behind the scenes, på de store tech-messene og mye mer!