TESTER Foto & Video Hi-fi Hjemmekino Hodetelefoner Høyttalere TV
KJØP LB+ Total 1 uke uten bindingstid!

Beats tilbakekaller Pill XL

Batteriet kan være brannfarlig.

Av / 05.06.15 - 12:16
Beats tilbakekaller Pill XL

Apple, som kjøpte Beats i 2014, ser ut til å ha fått en gjøkunge i reiret sitt. Den trådløse høyttaleren Pill XL, som ble lansert i 2013, har vist seg å ha et problem med batteriet. I noen tilfeller kan det bli overopphetet, hvilket kan medføre brannfare.

Derfor har de besluttet å trekke tilbake høyttalerne. Kundene vil få tilbake pengene sine, enten i form av et tilgodebevis eller som en pengeoverføring på 2.500 kroner.

Beats Pill XL ser ut som på bildet over (finnes også i andre farger), og kan identifiseres med ordene «Beats Pill XL» på håndtaket.

Opplysninger om hvordan du hever kjøpet av høyttaleren finnes på Apples supportside.

Annonse
(f. 1969): Journalist og nyhetsredaktør. Jonas har jobbet for Lyd & Bilde siden 2007 med det meste som kan kalles bærbart. Det vill si mobiler, trådløse høyttalere og hodetelefoner. Iblant kommer testingen inn på kollegaenes områder innenfor multiromslyd, hjemmekino og foto. Han startet sin bane som teknikkjournalist på IDG og skrev blant annet for PC för Alla, Internetworld og det som senere ble M3.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

System Audio oppgraderer de trådløse kompakthøyttalerne

Ikoniske designhøyttalere får nytt liv

JBL PartyBox 720 er en ny 800 watts festkanon

Audio Pros høyttalere får Wiim-støtte

Dansk designspire inngår samarbeid med TV-gigant

Samsung vil også være med på festen: Utfordrer JBL PartyBox

Marshall vil ha mer trøkk i TV-lyden

Rålekker luksus fra Sonus faber

Bluesound endelig med topphøyttalere!

Joda, Mikke Mus-høyttaleren er helt seriøs

Marshall partyhøyttaler skrur opp til 11

Dansk hi-fi til folkelig pris

Lyd & Bilde