TESTER Foto & Video Hi-fi Hjemmekino Hodetelefoner Høyttalere TV
☀️SOMMERTILBUD☀️ - 6 UKER KUN 6 KR

Nyhet

Wu-Tang Clans kunstverk-album selges for flere millioner dollar

”Once Upon a Time in Shaolin” var bare gitt ut i ett eksemplar, og nå er det solgt.

Wu-Tang Clans kunstverk-album selges for flere millioner dollar

Som vi skrev i mars i fjor, spilte Wu-Tang Clan inn albumet ”Once Upon a Time in Shaolin” og ga det ut i bare ett eksemplar. Det var en dobbelt CD, som lå i en boks av sølv og nikkel, håndlaget av den britiskmarokkanske kunstneren Yahya.

Vel, i dag kunne vi lese på BGR at albumet er solgt.

Og prisen er nettopp ”millioner av dollar”, uten at auksjonshuset Paddle8, som sto for salget, ville offentliggjøre en nøyaktig sum.

Nå er det opp til den rike samleren å bestemme om albumet, som også inkluderer en gjesteopptreden av Cher, skal lekkes på internett, eller havne i hvelvet og aldri bli tilgjengelig for allmennheten. Det spørs om det ikke blir det siste.

Kilder: BGR og Forbes

Annonse
(f. 1978): Journalist. Gråbein har aldri hatt noen heltidsjobb før Lyd & Bilde. Her har han til gjengjeld vært nesten halvparten av sitt liv, helt siden han i 2001 sendte jobbsøknaden til feil adresse (han ville opprinnelig til et innspillingsstudio ved samme navn). Gråbeins ekspertise er hovedsakelig innenfor hi-fi, hodetelefoner og hjemmekino, men det hender han glimter til med andre kvaliteter.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Engelsk legende relanseres

Forbedret Powenode med mer effekt og ny teknologi

Audi går i Dolby-modus - endelig!

Budsjettvennlig strømmeforsterker

Volvo EX90 og Polestar 3 oppgraderes med studiolyd

Android-musikkspiller med store ambisjoner

B&O platespiller fra 1985 i luksussystem

Fet stereo som alternativ til lydplanke?

Ny high-end forforsterker

Mesterklasse fra NAD med neste generasjons forsterkere

Ny serie med high-end forsterkere

Lenco i klassisk stil

Lyd & Bilde