TESTER Bil & El-kjøretøy Data Sport & Trening Gaming Mobil Smart Home Teknologi

Demonstrasjon av HTC One

Slik ser den ut og fungerer i virkeligheten

Av / 26.03.14 - 15:42
Demonstrasjon av HTC One

I forbindelse med lanseringen av HTC One M8 fikk vi en personlig demonstrasjon av Peter Frølund, markedssjef for HTC i Norden.

Han viser frem de tre store fordelene med M8: den nye kamerakroppen i metall, han går dypere inn på fordelen med det ekstra kameraet som brukes for å registrere avstandsinformasjon i bildene, samt den forbedrede lyden.

HTC-M8-Dot-View-cover

Foruten det som ble vist frem på lanseringen demonstrerer han også en av berøringsgestikuleringene som kan vekke mobilen og gå direkte til ulike apper eller funksjoner. Og han viser frem en av våre favoritter med mobilen, det nye Dot View-dekselet, som gjør at man kan se viktig informasjon uten å engang åpne det.

Annonse
(f. 1969): Journalist og nyhetsredaktør. Jonas har jobbet for Lyd & Bilde siden 2007 med det meste som kan kalles bærbart. Det vill si mobiler, trådløse høyttalere og hodetelefoner. Iblant kommer testingen inn på kollegaenes områder innenfor multiromslyd, hjemmekino og foto. Han startet sin bane som teknikkjournalist på IDG og skrev blant annet for PC för Alla, Internetworld og det som senere ble M3.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

iPhone Duo-skjerm sprekker ved hengslet: Her sitter problemet

Slik vil Apple løse iPhone Duos app-problem

Oppo Find X10 slår megapikselrekord, men prisen er også rekordhøy

Android avslører svindleren før han får pengene dine

Galaxy S27 kan stå i butikkene allerede i januar

iPhone Duo – slik er batteri og holdbarhet

Spillmobilen med enorm batterikapasitet

Knuser du innerskjermen på iPhone Duo, koster det halvparten av mobilens pris

90 dager? Ikke i november

Galaxy Tab S12: Mer ytelse og høyere pris

Nå kommer One UI 9 endelig til din Samsung Galaxy S26

Lukk iPhone-en for å trykke play: Den første geniale appen til Apples brettbare mobil er en Walkman