Polarioid-kameraer er et begrep som hører en svunnen tid til, men nå har de fått en renessanse og flere produsenter enn på lenge lager øyeblikkskameraer. Mange av dem er så store at de ikke akkurat er lommevennlige, men det er Polaroids nye Snap, som skriver ut bildene selv.
Det lille kameraet har en 10 megapiksler bildebrikke, og kan lagre bildene på et microSD-kort, og skrive dem ut som papirbilder i 5,1 x 7,6 cm store fargebilder.
Kameraet har flere festlige effekter man kan legge på bilder og kan blant annet ta bilder svarthvitt og klassisk Polaroidfoto.
Det har også en fotoautomatinnstilling, hvor kameraet tar seks bilder i rask rekkefølge, og man kan velge utskrift med den kjente hvite Polaroid-kanten rundt bildet, og selvsagt ta selfies som kan deles fysisk etter et minutt.
Snap er i butikkene i november til 1400 kr.
Les videre med LB+
Full tilgang 1 uke uten bindingstid!
Tilgang til ALT innhold i 1 UKE!
LB+ Total tilbud - Første mnd KUN 79,-
Tilgang til ALT LB+ innhold
LB+ total 12 måneder
Tilgang til ALT innhold i 12 måneder
- Tilgang til mer enn 7800 produkttester!
- Store rabatter hos våre samarbeidspartnere i LB+ Fordelsklubb
- Ukentlige nyhetsbrev med siste nytt
- L&B TechCast – en podcast av L&B
- Magsinet digitalt – ny utgave hver måned
- Deaktiver annonser
- L&B+ Video – bli med L&B redaksjonen behind the scenes, på de store tech-messene og mye mer!